Unikátne svieža športová talkshow
RTVS JEDNOTKA, DVOJKA, ŠPORT

6 sezón, 54 LIVE vydaní na 3 kanáloch RTVS potvrdili, že talkshow Riša Lintnera prekračuje potenciál športového kanála. V rokoch 2021, 2022 a 2023 sa stala Citronáda súčasťou vysielania svetových športových eventov. Športový kontext v Citronáde prináša nový televízny obsah unikátnym spojením účinkovania známej osobnosti verejného života a elitného športovca. V programe sme schopní vytvárať originálne a fungujúce spojenia hostí. Svedčia o tom mimoriadne dvojice, ktoré sme doteraz pozvali.

Moderátor Rišo Lintner ako nová mediálna tvár je človek s príbehom a s neodolateľným chlapčenským úsmevom. Charizmatický, vtipný, uveriteľný, bezprostredný v prirodzenom kontakte s prominentnými hosťami aj televíznym a online publikom. Sympaťák, ktorý búra bariéry aj u typických nedivákov športu. Prirodzená športová autorita, rešpektovaný hokejista, jeden zo „zlatých chlapcov“, ktorých národ miluje.

Jednotka bola 4-krát v čase vysielania CITRONÁDY jednotkou na trhu v CS 12+ (a 3-krát v CS 12-54). Zásah programu na Jednotke po šiestich hokejových špeciáloch v roku 2021 dosiahol hodnotu 1,147 M divákov. Ako novinka sa CITRONÁDA zaradila svojim výkonom v TOP 5-ročnom rebríčku RTVS (v late PT) na treťom mieste, hneď za Pumpou a Neskoro večer. Po presune na športový kanál bola CITRONÁDA najsledovanejší mimo eventový (športový) program. Má vysokú divácku lojalitu a silný aktualizačný moment.

Scroll to Top
Scroll to Top